Sieć współpracy i samokształcenia Opracowywanie zbioró w komputerowym systemie bibliotecznym MOL- zaproszenie

nauczyciele Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” Filia w Lublińcu zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół z terenu powiatu lublinieckiego do udziału w sieci współpracy i samokształcenia. Sieć będzie miejscem wzajemnego wsparcia, wymiany doświadczeń i wspólnego uczenia się w celu podnoszenia efektywności działań podejmowanych przez bibliotekarzy szkolnych.

W tym roku szkolnym, zgodnie z Państwa sugestiami, skoncentrujemy się wokół tematu Opracowywanie zbiorów w komputerowym systemie bibliotecznym MOL. Działania będą realizowane za pośrednictwem poczty elektronicznej i spotkań stacjonarnych. Od kwietnia do czerwca br. przewidujemy trzy sesje, które będą się odbywać w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu.

Podczas pracy sieci będzie możliwa systematyczna komunikacja drogą elektroniczną między jej uczestnikami. Na poczcie będą również zamieszczane materiały szkoleniowe.

Organizacją pracy sieci będą zajmowali się koordynatorzy: Małgorzata Goinda, Anna Bidzińska-Kristof, Olimpia Zielińska.

Planowany czas trwania spotkań: 3 godziny dydaktyczne.

Do pracy w sieci zapraszamy również nauczycieli innych przedmiotów zainteresowanych jej tematyką.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie do 7 kwietnia br. karty zgłoszenia dostępnej na stronie http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl/karta1.php

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 34 35 11 798 (w godzinach pracy biblioteki)