Konferencja „Akademia Szczęśliwego Dzieciństwa – dziecko w cyfrowym świecie”

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie serdecznie zaprasza nauczycieli przedszkoli, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców, nauczycieli bibliotekarzy, rodziców, studentów przygotowujących się do zawodu nauczyciela do udziału w konferencji Akademia Szczęśliwego Dzieciństwa – dziecko w cyfrowym świecie organizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.

Konferencja odbędzie się 21 listopada 2018 r. w godz. 13.00 – 15.00  w Auli Forum Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie, Al. Jana Pawła II 126/130.

Konferencja jest bezpłatna.
Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w konferencji.
Karta zgłoszenia jest do pobrania na stronie internetowej RODN „WOM” http://kartazgloszenia.womczest.edu.pl

Anna Hiller, e-mail: hiller@womczest.edu.pl
Anna Dąbrowska, e-mail: dabrowska@womczest.edu.pl