Medal „W Dowód Uznania” dla nauczyciela bibliotekarza dr Agaty Arkabus

Miło nam poinformować, że 7 czerwca 2022 r. nauczyciel bibliotekarz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie dr Agata Arkabus została odznaczona Medalem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich  „W Dowód Uznania”.

Medal „W dowód Uznania” nadaje się osobom oraz instytucjom za dokonania i zasługi istotne dla rozwoju polskiego bibliotekarstwa, czytelnictwa oraz informacji naukowej, na które składają się działania organizacyjne, modernizacyjne, dydaktyczne, badawcze, wydawnicze i popularyzatorskie zarówno w skali krajowej jak i lokalnej.

Medal w dniu 9 września 2022 r. wręczyła dr Agacie Arkabus Przewodnicząca SBP Pani dr Barbara Budyńska podczas 14. Forum Młodych Bibliotekarzy w Katowicach