MIĘDZYSZKOLNY MÓL BIBLIOTECZNY 2017/2018

13 czerwca 2018 r. odbyło się podsumowanie międzyszkolnego konkursu czytelniczego „W każdej szkole są książkowe mole”, którego organizatorem była Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Lelowie. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Lelów i trwał od 4 września 2017 r. do 31 maja 2018 r. Celem konkursu było wyłonienie uczniów, którzy najaktywniej korzystali z zasobów swojej biblioteki szkolnej w roku szkolnym 2017/2018 i zostali szkolnymi molami bibliotecznymi. O tytuł  Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego 2017 / 2018  rywalizowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Lelowie, Nakle i Podlesiu.

Statuetkę i tytuł

Międzyszkolnego  Mola Bibliotecznego 2017 / 2018

otrzymała

Nikola Idziak

uczennica kl. II  Szkoły Podstawowej w Podlesiu,

II miejsce zajęła Laura Pawlik

uczennica kl. II Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Nakle,

III miejsce zajęła Aleksandra Świątek

uczennica kl. II Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno Przedszkolnego

w Lelowie.

Laureatka I miejsca otrzymała statuetkę Międzyszkolnego Mola Bibliotecznego 2017 / 2018, dyplom oraz  książkę, pozostali laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki. Zwycięzcom konkursu serdecznie  gratulujemy. Nauczycielom bibliotekarzom bibliotek szkolnych dziękujemy za współpracę.