Nagroda dla PBP RODN „WOM” w Częstochowie za organizację Nocy Bibliotek 2020

Z radością informujemy, że jury konkursu Nocy Bibliotek i Platona w składzie: Joanna Górska – dyrektor ds. współpracy Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom (współorganizator akcji), Agnieszka Koszowska – redaktorka naczelna portalu biblioteki.org, koordynatorka projektów, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (współorganizator akcji); Małgorzata Mikulska – przedstawicielka Wydawnictwa HarperCollins (partner akcji), Robert Kozłowski – kierownik Działu Bibliotek firmy Platon – dystrybucja książek (mecenas akcji i partner konkursu), Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek, Centrum Edukacji Obywatelskiej (główny organizator akcji) przyznało Publicznej Bibliotece Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie nagrodę za organizację i przeprowadzenie Nocy Bibliotek 2020.

Wyniki konkursu