Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie Krajobrazy” poświęcony poezji polskiego romantyzmu

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckie Krajobrazy poświęconym poezji polskiego romantyzmu, pod honorowym patronatem Starosty Częstochowskiego oraz Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Częstochowie.

Konkurs odbywa się z okazji ogłoszenia Roku 2022 Rokiem Polskiego Romantyzmu. Konkurs skierowany jest do uczniów i nauczycieli klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu miasta Częstochowy oraz powiatu częstochowskiego.

Zmagania konkursowe odbędą się 20 października 2022 roku, w godz. 10.00-14.00.

Nagrody rzeczowe w konkursie będą ufundowane przez Starostę Częstochowskiego Pana Krzysztofa Smelę.

Katarzyna Kucharzewska 34 360 60 04 w. 253
e-mail: kucharzewska@womczest.edu.pl