Wideokonferencja „Zintegrowana Platforma Edukacyjna wsparciem pracy pedagogicznej bibliotek”

9 czerwca 2022 roku w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie zorganizowana została wideokonferencja na temat: „Zintegrowana Platforma Edukacyjna wsparciem pracy pedagogicznej bibliotek”.
Szkolenie odbyło się na platformie Skype i trwało dwie godziny dydaktyczne. Wideokonferencję poprowadzili  pani Aneta Przybyłowicz i pan Ernest Pidzik – nauczyciele bibliotekarze Publicznej Biblioteki Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie.
W trakcie szkolenia uczestnicy mieli możliwość zapoznania się ze Zintegrowaną Platformą Edukacyjną i jej aplikacją. Poznali również podstawowe funkcjonalności oraz sposoby wykorzystania bogatej palety opcji tworzenia interaktywnych materiałów dydaktycznych.
Dziękujemy za udział i już zapraszamy na kolejne nasze szkolenia w roku szkolnym 2022/2023.

Ernest Pidzik