Konkurs „Laurka dla mamy i taty”

18  czerwca 2024 r. odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Laurka dla mamy i taty” skierowanego do dzieci przedszkolnych oraz dzieci klas I-III i IV-VI  szkoły podstawowej. Konkurs zorganizowany został przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Myszkowie. Do konkursu przystąpiło 50 dzieci.  Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:

• w kategorii wiekowej 3-6 lat:

I miejsce: Lena Zalega, Natalia Kaim
II miejsce: Liliana Religa, Zofia Sojka, Martyna Ruska
III miejsce: Iga Gwieździska , Maciej Gołda, Hania Polak
Wyróżnienie: Antonina Podsiadlik, Maja Halabowska, Jakub Świeboda, Antonina Kuzior, Alina Nowak, Natasza Warmuz, Zofia Woszczyk

• w kategorii klasy I-III szkoły podstawowej:

I miejsce:  Paulina Semler, Lena Stęclik, Mateusz Socha
II miejsce: Natalia Pliśniak, Natasza Landecka, Franciszek Surowiec, Zuzanna Czerwik
III miejsce: Lena Zimmer, Michalina Skowronek, Natan Kita, Magdalena Noszczyk
Wyróżnienie: Leon Łukasiewicz, Bartłomiej Jaworski, Zofia Cichoń , Natalia Sęk, Zofia Chojna, Weronika Kotara, Natalia Słabosz, Karim Warwas, Ignacy Chrobot

• w kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowej:

I miejsce:  Marta Biczysko, Olga Gwóźdź, Laura Pella
II miejsce: Zuzanna Musik, Amelia Waleszczyńska
III miejsce: Karolina Til, Julia Żydek
Wyróżnienie: Szymon Podbioł, Julia Paszek

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Tekst i zdjęcia: Barbara Wojtczak