Pasowanie na czytelnika biblioteki 2022 r.

8 grudnia  2022 r. uczniowie klasy I a i I b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lelowie zostali przyjęci do grona czytelników biblioteki.

Spotkanie miało miejsce  w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lelowie. W jego trakcie uczniowie poznali zasady wypożyczania i zwracania książek. Koledzy ze starszej klasy zapoznali ich z prośbami, które kierują książki do swoich użytkowników.

W obecności Pani Dyrektor i Wychowawczyń pierwszoklasiści ślubowali, że czytając książki, będą je szanować i dbać o nie. Tym samym zostali włączeni w poczet czytelników i przyjaciół biblioteki.

Na pamiątkę tej chwili mali czytelnicy otrzymali imienne zakładki do książki oraz wspólny dyplom.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy ciekawych lektur. Pani Dyrektor, Wychowawczyniom kl. I a i I b oraz Paniom z biblioteki szkolnej dziękujemy za współpracę.

Tekst i zdjęcia: Dorota Kulawiak