WARSZTATY DLA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

WARSZTATY DLA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATUW dniu 4.03.2020 r. w naszej bibliotece odbyły się warsztaty nt. Metody aktywizujące w pracy wolontariatu dla uczniów Szkolnego Koła Wolontariatu działającego w Zespole Szkół Zawodowych w Lublińcu. Młodzież, która przybyła na zajęcia poznała podstawowe metody aktywizujące, zalety ich stosowania i sposoby właściwego doboru dla wybranego odbiorcy. Wiele uwagi poświęciłyśmy na prezentację metod, które wykorzystujemy, jako nauczyciele bibliotekarze, w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Zajęcia urozmaiciłyśmy zabawą w gry dydaktyczne i prezentacją fachowej literatury.

WARSZTATY DLA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATUWARSZTATY DLA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATUWARSZTATY DLA SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU

Tekst i zdjęcia: O. Zielińska, A. Bidzińska-Kristof