Bezpłatna czytelnia internetowa IBUK LIBRA

Szanowni Państwo,

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie umożliwia swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do wybranych publikacji elektronicznych na platformie IBUK LIBRA – jednej z największych czytelni internetowych w Polsce.

Udostępniliśmy Państwu ok. 2000 tytułów elektronicznych książek, w większości z zakresu pedagogiki, psychologii i nauk pokrewnych. Korzystanie z tych publikacji jest możliwe na każdym urządzeniu (komputer, tablet, laptop, smartfon) przez całą dobę.

Dostęp do elektronicznego zbioru może posiadać każdy zapisany do naszej biblioteki czytelnik, który otrzyma od biblioteki osobisty PIN (kod aktywacyjny), niezbędny do korzystania z bazy i zaloguje się na platformie IBUK LIBRA przez stronę http://libra.ibuk.pl. Osoby, które nie posiadają konta w naszej bibliotece serdecznie zapraszamy do naszej placówki w celu zapisania się.

Osoby, które chcą otrzymać PIN proszone są o:

• w filiach w Myszkowie, Lublińcu i Lelowie – zgłoszenie się osobiście w danej placówce.

PIN jest ważny do 14.10.2024 r.

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek platforma IBUK LIBRA rozszerza w dniach 8-26 maja dla swoich czytelników bezpłatny dostęp do wybranych publikacji elektronicznych o prawie 1800 książek z następujących kategorii: Literatura faktu, Fantastyka, Albumy. Zachęcamy do korzystania zarówno z tej oferty, jak i z podstawowego pakietu zakupionego dla Państwa przez naszą Bibliotekę. Przypominamy, że pakiet ten jest aktywny do 14 października 2024 roku.

Kontakt: Beata Raczyńska – raczynska@womczest.edu.pl, tel. 34 360-60-04 wew. 612.