Międzyszkolny projekt edukacyjny „Częstochowa w czasach PRL”

Informujemy, że w okresie listopad 2024 r. – kwiecień 2025 r., Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie będzie koordynowała Międzyszkolny projekt edukacyjny „Częstochowa w czasach PRL”. Uczestnikami projektu będą uczniowie i nauczyciele szkół ponadpodstawowych i podstawowych (klasy 7-8). Szkoły zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie placówki: KARTA ZGŁOSZENIA

Celem projektu będzie utrwalenie wiedzy dotyczącej historii naszego miasta oraz realiów codziennego życia Częstochowian z czasów PRL. Uczniowie biorący udział w przedsięwzięciu będą mieli do wykonania kilka zadań odnoszących się do tej tematyki. Wezmą również udział w zorganizowanych przez bibliotekę różnorodnych formach aktywności typu warsztaty czy gry dydaktyczne.

Szczegóły przedsięwzięcia zostaną zaprezentowane podczas spotkania informacyjnego 22 października 2024 roku, godz. 10.00-11.30. Spotkanie będzie miało formę online (Karta zgłoszenia). Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu online zapraszamy do konsultacji z koordynatorami projektu:

dr Agata Arkabus arkabus@womczest.edu.pl
Anna Płusa plusa@womczest.edu.pl
tel. 34 3606004 wew. 255

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy.