Spotkanie czytelnicze online „Martynka i lot balonem”

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie zaprasza nauczycieli i uczniów klas 0-2 oraz nauczycieli i dzieci z przedszkoli na spotkanie online z Martynką.

Nauczyciele bibliotekarze przeczytają książkę Martynka i lot balonem Gilberta Delahaye w tłumaczeniu Wandy Chotomskiej z ilustracjami Marcela Marlier.

Spotkanie online odbędzie się 6 czerwca 2024 r. w godz. 10.45 – 11.30 na platformie ClickMeeting.

Informacje dotyczące warunków uczestnictwa:
– Dzieci i uczniowie uczestniczą w spotkaniu przebywając w swojej sali i oglądając transmisję wydarzenia udostępnioną przez nauczyciela.
– Na adres mailowy nauczyciela zostanie przesłany link aktywacyjny do wydarzenia zatytułowany Spotkanie z Martynką.  Nauczyciel loguje się do wydarzenia wpisując swoje imię i nazwisko.

Uwaga, prosimy o sprawdzenie sprzętu niezbędnego do odbioru przekazu online – komputer z dostępem do internetu, projektor, głośniki.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o nadsyłanie zgłoszeń drogą mailową do dnia 31.05.2024 r. na adres: hiller@womczest.edu.pl, wg schematu:

Tytuł maila: Spotkanie z Martynką _imię i nazwisko nauczyciela, np. Spotkanie z Martynką _Anna Dąbrowska

W treści maila:
– Imię i nazwisko nauczyciela:
– Placówka, klasa lub grupa:
– Liczba dzieci (w tym liczba dzieci z Ukrainy):
– Liczba nauczycieli:
– Adres mailowy nauczyciela:

Szczegółowe informacje: Anna Hiller, Anna Dąbrowska tel: 34 3606004 wew. 250